RESTAURACE

U Malické Brány
Rooseveltova 15, Plzen

Navigovat Navigovat
+420377321298
e-mail: info@umalickebrany.cz
web: www.umalickebrany.cz

Nový Restaurant U MALICKÉ BRÁNY v Plzni pro Vás připravil koncept, který je především založen na kvalitě a zážitkové gastronomii v podání klasické české kuchyně a samozřejmě nabídkou sortimentu vynikajících místních značek jakožto BOHEMIA SEKT a.s., Plzeňský Prazdroj a.s., STOCK Plzeň a.s..

Nabízíme tyto piva: Nefiltrovaný ležák Gambrinus, Prazdroj 12°, Master 18°černý. Vynikající vína s uskupení společnosti BOHEMIA SEKT a.s.

Celková kapacita Restaurace je 97 míst a v letních měsících venkovní zahrádka pro 44 osob. V prostorách této restaurace Vám můžeme nabídnout samostatný salonek až pro 40 osob, který lze spojit s venkovní terasou. Přední část restaurace je rozdělena na dvě sekce, které spojují krásné klenby s prostorem baru celkový počet 57 míst.

V blízkosti se nachází parkovací dům na Rychtářce a jen pár metrů přes lávku směr do centra Náměstí Republiky náš Restaurant U MALICKÉ BRÁNY.

Zajišťujeme svatební hostiny, rodinné oslavy, promoce, firemní večírky, Cateringové služby.

Celková kapacita Restaurace je 97 míst a v letních měsících venkovní zahrádka pro 44 osob. V prostorách této restaurace Vám můžeme nabídnout samostatný salonek až pro 40 osob, který lze spojit s venkovní terasou. Přední část restaurace je rozdělena na dvě sekce, které spojují krásné klenby s prostorem baru celkový počet 57 míst. V blízkosti se nachází parkovací dům na Rychtářce a jen pár metrů přes lávku směr do centra Náměstí Republiky náš Restaurant U MALICKÉ BRÁNY.
Celková kapacita Restaurace je 97 míst a v letních měsících venkovní zahrádka pro 44 osob. V prostorách této restaurace Vám můžeme nabídnout samostatný salonek až pro 40 osob, který lze spojit s venkovní terasou. Přední část restaurace je rozdělena na dvě sekce, které spojují krásné klenby s prostorem baru celkový počet 57 míst.   V blízkosti se nachází parkovací dům na Rychtářce a jen pár metrů přes lávku směr do centra Náměstí Republiky náš Restaurant U MALICKÉ BRÁNY.
Pá 28.2.
0, 25l Špenátový krém s opečenými krutony 28 Kč
Menu: Polévka + Mexické fazole s opečenou pikantní klobásou + Pepsi zdarma 133 Kč
1. Specialita kuchaře: VĚPŘOVÉ HODY
2. 300g Mexické fazole s opečenou pikantní klobásou, chléb 105 Kč
3. 150g Bratislavské vepřové plecko, houskový knedlík 109 Kč
4. 150g Kuřecí řízek Gordon bleu, opečený brambor, tatarská omáčka 125 Kč