Cardinal Club
RESTAURACE

Cardinal Club
Kardinála Berana 1027/10, Plzen Navigovat Navigovat


Telefon: +420 377 220 070
Web: www.cardinalclub.cz/

Klubová restaurace, jejíž historie se píše od roku 1997, se nachází ve zrekonstruovaných sklepních prostorách činžovního domu v těsné blízkosti centra města. Hostům nabízí posezení ve velice příjemném prostředí, kterému vévodí přírodní materiály – dřevo a kámen. Pohodovou atmosféru umocňuje intimní osvětlení a doplňuje ji reprodukovaná populární a rocková hudba.
Kapacita hlavní místnosti s barem je 60 míst. Pořádání soukromých oslav a večírků umožňuje samostatný salónek pro 20 osob a nový nekuřácký sklepní prostor pro 40 osob s vlastním barem. Při příznivém počasí je otevřena zastřešená venkovní terasa bez obsluhy, kam se vejde 60 lidí. Ve vstupním prostoru Cardinal Clubu se nachází stolek pro hráče elektronických šipek a stolního fotbalu.
Vstřícný personál nabízí kromě tří druhů točených piv (Prazdroj 12, Gambrinus 10, nefiltrované Tři sestry) a točeného cideru Kingswood veškeré běžné alkoholické i nealkoholické nápoje včetně oblíbených míchaných drinků.
Klasická a chutná minutková kuchyně je doplněna řadou tradičních teplých i studených specialit (tatarský biftek, uzená žebra, grilování na lávovém grilu atd.), z nichž některé – především pro větší skupiny – je vhodné objednat předem. Velkou oblibu mezi hosty si rychle získala denní nabídka hotových jídel. Pokud se chcete podívat, jaké „hotovky“ pro vás kuchař připravuje v tomto týdnu, jsou k dispozici zde: http://www.cardinalclub.cz/app/navigation/restaurace/cdcee03b2ac22f1f012ac2c93c640008/poledni-menu.html.
Cardinal Club, který je vhodný i pro pořádání svatebních hostin či maturitních večírků, je otevřen ve všední dny od 11 hodin, v sobotu od 17 hodin. Zavírací hodina je ve 23 hodin, ale při skvělé zábavě a náladě hostů je často otevřeno až do časného rána.