nabídka práce

nabídka práce

+ PŘIDAT INZERCI
Jsme z Plzně
OBCHODNÍK - EDITOR
CO BUDEŠ DĚLAT? Tvým hlavním úkolem bude seznámit klienty s možnostmi, které jim portál LIFE IN TOWN nabízí. Představit jim poslání a ideu firmy. Náš portál mohou využívat i firmy, které si u nás nic nekoupí. Tvou prací je seznámit klienty s výhodami jednotlivých zápisů. Ukázat jim, že placeným zápisem u nás nezískají jen reklamu, ale také produkt, se kterým mohou dál aktivně pracovat.

10.8.2018 Zjistit více
Lékárny Appate
LÉKÁRNÍK / LÉKÁRNICE
Pro nově otevřenou lékárnu v Plzni hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici LÉKÁRNÍK/LÉKÁRNICE. Požadujeme: • vysokoškolské vzdělání-farmacie • komunikační a organizační dovednosti • aktivitu, loajalitu a zodpovědnost • znalost práce na PC

3.5.2018 Zjistit více
DJKT Plzeň
KADEŘNÍK / KADEŘNICE
DJKT přijme do pracovního poměru kadeřníka / kadeřnici pro práci v dámské vlásenkárně na úvazek 0,75. Bližší informace na e-mailu.

16.4.2018 Zjistit více
Fakultní nemocnice Plzeň - oficiální stránky
RADIOLOGICKÝ FYZIK
FN Plzeň přijme nového kolegu/kolegyni na pozici RADIOLOGICKÝ FYZIK. Nabízíme nadstandardní platové ohodnocení, jistotu stabilního zaměstnání u největšího poskytovatele zdravotních služeb v Plzeňském kraji, vysoký potenciál odborného růstu ve výzkumné organizaci a samozřejmě bezkonkurenční množství benefitů.

15.4.2018 Zjistit více
Plzeňská teplárenská, a.s.
HLAVNÍ EKOLOG
nabízíme: zázemí silné stabilní společnosti s dlouholetou tradicí  odpovídající mzdové ohodnocení  nadstandardní systém zaměstnaneckých benefitů

15.4.2018 Zjistit více

Nezaujala Vás nabídka našich partnerů? Vyzkoušejte další nabídky: