Nabídky práce

Nabídky práce

+ PŘIDAT NABÍDKU PRÁCE
Olympia Plzeň
X BAGS - PRODAVAČ/KA
Pro naši prodejnu X Bags v OC Olympia Plzeň hledáme kolegu či kolegyni na plný úvazek. Nástup dohodou / ihned. Pozice je vhodná také pro absolventy a studenty.

4.3.2019 Zjistit více
Olympia Plzeň
MOBIL POHOTOVOST - PRODAVAČ/KA
Zajímají vás mobilní telefony? Nepustíte ten svůj z ruky ani při čištění zubů? Tak tuhle práci si zamilujete! Staňte se členem týmu Mobil Pohotovost v plzeňské Olympii. Nabízíme vám skvělý tým kolegů, velmi dobré finanční ohodnocení, mobilní tarif zdarma, stravenky, úžasné slevy na naše produkty a ještě spoustu dalších benefitů. Stavte se u nás v prodejně v Olympii, anebo pošlete svůj životopis. Těšíme se na vás!

21.2.2019 Zjistit více
Olympia Plzeň
NUTREND – ASISTENT PRODEJE
Pro nově vznikající prodejnu NUTREND store v obchodním centru OLYMPIA PLZEŇ hledáme uchazeče/ky na pozici asistent prodeje značkové prodejny na hlavní i částečný úvazek nebo na dohodu o provedení práce (popř. na dohodu o pracovní činnosti).

8.2.2019 Zjistit více
Olympia Plzeň
STEILMANN
Máte rádi módu? Sledujete trendy a novinky v oblasti módy? Buďte inspirací pro naše zákazníky a staňte se součástí týmu, který tvoří odborníci ve svém oboru. V současné době hledáme vhodné kandidáty na pozici: Prodejní asistent (ka) pro naši prodejnu Steilmann v OC Olympia Plzeň

7.2.2019 Zjistit více
Olympia Plzeň
LINDEX - ASISTENT/KA PRODEJE
30 hodin týdně. Nabízíme: Skandinávskou atmosféru (tedy příjemnou, otevřenou, přátelskou); skvělou módu (pro zaměstnance samozřejmě se slevou); možnost kariérně růst (80 % našich Store Managerů jsou bývalí prodavači); jistotu stálého zaměstnání; odpovídající plat; možnost účastnit se zajímavých projektů v Čechách i v zahraničí a další benefity

7.2.2019 Zjistit více

Nezaujala Vás nabídka našich partnerů? Vyzkoušejte další nabídky: