U Salzmannů
RESTAURACE

U Salzmannů
Pražská 8, Plzen

Navigovat Navigovat
+420 377235476
e-mail: recepce@usalzmannu.com
web: www.usalzmannu.com

VÝBORNÁ ČESKÁ KUCHYNĚ podtržená perfektně ošetřeným a správně čepovaným NEPASTERIZOVANÝM tankovým pivem Pilsner Urquell. I to jsou důvody, kvůli kterým se dnes k Salzmannům lidé rádi vracejí.
Staňte se i Vy součástí bohaté historie a navštivte naší restauraci a pivnici U SALZMANNŮ.

Můžete u nás také využít výhod výborně vybaveného, útulného salónku s vlastním zázemím, s možností nerušeného příchodu ze zadního dvora a vlastním parkovištěm. V něm Vám zajistíme akci doslova „na klíč“ – včetně třeba květinové výzdoby či zabezpečení hudby přesně dle Vašich požadavků. Ale samozřejmě u nás najdete i vhodné prostory pro menší společenská setkání či oslavy u bohatě prostřeného stolu.

Nejdůležitější při tom všem samozřejmě je to, co se nalézá na talířích Vašich hostů. A zde jsme schopni splnit téměř vše, co byste si mohli z naší a světové kuchyně přát – od české klasiky přes čerstvé ryby, zvěřinové speciality, pečená či uzená selátka, kachny, krocany, teplou uzenou šunku na kosti až po různé mexické či italské speciality…
Prostě řekněte, co máte rádi a my Vám to připravíme! Bude nám radostí pro Vás připravit konkrétní nabídku na Vaši akci.
Citlivě rekonstruovaný dům a interiér tradiční Plzeňské restaurace a penzionu evokují dobu počátku století, kdy byla restaurace oblíbeným místem setkávání plzeňských měšťanů a jejich hostů,kapacita je 180 míst a salonek pro 50 osob Jedinečná atmosféra, poctivá česká kuchyně podtržená perfektně ošetřeným a správně čepovaným nepasterizovaným tankovým pivem Pilsner Urquell, to vše jsou důvody, kvůli kterým stojí za to nás navštívit.
Citlivě rekonstruovaný dům a interiér tradiční Plzeňské restaurace a penzionu evokují dobu počátku století, kdy byla restaurace oblíbeným místem setkávání plzeňských měšťanů a jejich hostů,kapacita  je 180 míst a salonek  pro 50 osob Jedinečná atmosféra, poctivá česká kuchyně podtržená perfektně ošetřeným a správně čepovaným nepasterizovaným tankovým pivem Pilsner Urquell, to vše jsou důvody, kvůli kterým stojí za to nás navštívit.
Pá 21.2.
0,22l Dršťková polévka 35 Kč
1. 250g Bramborové knedlíky plněné uzeným masem se zelím a cibulkou 105 Kč
2. 150g Drůbeží kung pao se zeleninou s jasmínovou rýží 115 Kč
3. 150g Filet ze pstruha s holandskou omáčkou, pečené brambory 139 Kč