Saloon Roudná
RESTAURACE S SEBOU

Saloon Roudná
Navigovat Navigovat Facebook

Na Roudné 17, Plzen


Telefon: +420725574151
Objednávky: 377 510 109
E-mail: info@saloonroudna.cz
Web: www.saloonroudna.cz

Saloon Roudná je jeden z nejnavšťěvovanějších podniků v Plzni, díky kvalitě a výborné přípravě našich mas odcházejí hosté se skvělým gastronomickým zážitkem a rádi se vrací zpět. Naleznete zde bohaté á la Cart menu nejen plné steaků, ale také obohacené o nespočet skvělých argentinských pokrmů. Neopomeneme ani vinnou kartu plnou lahodných vín nejen z Argentiny...
Pokud budete hledat prostory, veškeré Vaše společenské akce můžete uspořádat právě u nás, kapacita podniku až 120 osob. Zde můžete využít přízemí a první patro restaurace (první patro je přesně určeno pro soukromý večírek do 65 osob, oddělený od veškeré další společnosti, se samostatným barem, wc, projekcí a VIP salónkem, který je určen pro Rauty, či VIP sekci akce). Vše je doplněno naší moderní zvukovou aparaturou a projekci, široký výběr jídel. Možnost přípravy rautových stolů, přípitku, hudby či moderátora. A nebo je uspořádat večírek na klíč. Snadná dostupnost MHD a příjemná obsluha. Cca 10 min pěšky od hlavního náměstí Plzně.
Po jakékoliv akci, nebudete-li ještě dost unaveni, můžete pokračovat v baru Goethe´s Mefisto v Goethově ulici do ranních hodin. Hosté z větších dálek mohou využít ubytování v hotelu Palace**** či Roudná*** situované 50 metrů od Saloonu - Roudná.
To vše Vám nabízí společnoust BOUTIQUEHOTELS... www.boutiquehotels.cz